مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: شرکت عمران در چارچوب ظرفیت‏ های قانونی خود از توسعه پایگاه اورژانس عالیشهر حمایت می‏ کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی در نشست با رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بوشهر افزود: شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در راستای توسعه خدمات درمانی اقدام به احداث بیمارستان محلی سردار شهید سلیمانی کرده است که با تجهیز و بهره‏ برداری از این مرکز از حجم و سنگینی کار نیروهای تلاشگر اورژانس کاسته می ‏شود.

وی بیان کرد: این مرکز ۲۰ تخته است و از بخش های مختلف درمانی برای خدمات رسانی به شهروندان عالیشهر و سایر شهرهای و روستاهای برخوردار است.

مقاتلی ادامه داد: اکنون میزان بدهی شرکت عمران به پیمانکار احداث این مرکز درمانی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است که انتظار می رود با تخصیص اعتبار مناسب زمینه پرداخت مطالبات پیمانکاران نیز فراهم شود.

وی اظهار کرد: اولویت هزینه شرکت عمران برای هزینه در حوزه های زیرساختی است اما با این وجود براساس ظرفیت قانونی تا جایی که بتواند از توسعه پایگاه اورژانس عالیشهر حمایت می کند.

مقاتلی افزود: در این راستا در بازدید از پایگاه اورژانس عالیشهر نیازهای این مرکز شناسایی و در مواردی که قابلیت کمک از سوی شرکت عمران باشد نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

وی عنوان کرد: با توجه به جمعیت روزافزون شهر جدید عالیشهر نیاز به توسعه پایگاه اورژانس عالیشهر بیش از پیش احساس می‏شود.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22113
کد خبر
22113