با حضور فرماندار شهرستان بوشهر، امام جمعه، اعضای شورا، سرپرست شهرداری، مدیرعامل شرکت عمران، جمعی از کارکنان شهرداری و جمعی از مسئولان شهر، آیین تکریم و معارفه شهردار جدید عالیشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر در آیین تکریم و معارفه شهردار عالیشهر با گرامیداشت هفته بسیج و هفت آذر (روز شهدای نیروی دریایی) گفت: خروج کشور از وضعیت قرمز کرونایی که با اقدام جهادی برای واردات واکسن صورت گرفته از دستاوردهای دولت سیزدهم است.

وی افزود: لازمه تغییر، تحول است و اینکه مدیری برود و دیگری بیاید بدون تحول راه به جایی نخواهیم برد و باید نتیجه گیری کرد که  برای تغییر باید تحول ایجاد کرد.

رحیمی ادامه داد: برای پیشرفت شهر جدید عالیشهر تمام مسولان باید متحد و همدل برای حل مشکلات شهر تلاش کنند.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: وحدت و همدلی زیر سایه رهنوردهای امام جمعه عالیشهر باید مورد توجه باشد و با کسی که اهل وحدت و اتحاد باشد حاضر به فرمانبری و همراهی وی خواهم بود.

امام جمعه عالیشهر نیز در این آیین گفت: امنیت سازه‌های ساختمانی و شهری، امینیت راه‎ها، رعایت عفت عمومی، توجه به کودکان، سالمندان و معلولان از جمله مولفه‌های مهم جامعه شهری است که باید در دستور کار مدیریت آن باشد.

حجت الاسلام هاشمی افزود: احداث پارک بانوان از نیازهای شهر و از خواسته های دیرینه بانوان عالیشهری است تا آنها نیز بتوانند بدون مزاحمت ورزش ها و تفریح ها را در شهر محل سکونت خود داشته باشند.

رییس شورای اسلامی شهر عالیشهر نیز گفت: شورای این شهر امید دارد تا بتواند در مدت چهار ساله خود بتواند به بهترین نحو ممکن به شهروندان خدمت رسانی کند.

صدرالله اسدیان مطلق افزود: عالیشهر از شهرهای جدید استان بوشهر  بالغ بر ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد اما با این وجود کمبودها و مشکلات زیادی دارد.

وی ضمن تقدیر از زهره نگهداری سرپرست شهرداری عالیشهر اظهار کرد: شهردار جدید عالیشهر سابقه خدمات ارزشمندی در شهرهای ریز، مهر، بوشهر و جم دارد که امید است  بتواند منشاء خدمات ارزشمندی برای عالیشهر باشد.

شهردار جدید عالیشهر نیز گفت: اکنون از بدو آغاز فعالیت خود قول خواهم داد با تمام توان و با همکاری مجموعه شورا و شهرداری، فرماندار، امام جمعه، شهروندان ، فعالان اجتماعی و سایر دستگاه‌ها با رعایت سه اصل عدالت، صداقت و سلامت کاری بتوانم برای خدمت به شهروندان عالیشهری تلاش کنم.

حسین محمدی ادامه داد: از مدیرعامل شرکت عمران نیز انتظار دارم تا اینجانب را به عنوان شاگرد خود همراهی کند تا گامی جهت عمران و رفاه شهر بردارم.

گفتنی است در این آیین با تجلیل از فعالیت های زهره نگهداری سرپرست شهرداری عالیشهر، حسین محمدی به عنوان شهردار جدید عالیشهر معارفه شد.

شایان ذکر است در حاشیه این آیین جلسه شورای اداری شهرستان با هدف حل سه مشکل اساسی شهر چون فاضلاب شهری، کمبود فضاهای آموزشی مورد نیاز و تجهیز و بهره برداری هرچه سریعتر از بیمارستان برگزار و موضوعات مورد بررسی و تبادل نظر و تصمیماتی در این خصوص نیزگرفته شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22164
کد خبر
22164