مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر گفت: با پیگیری‎های صورت گرفته از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و  دفتر توسعه اجتماعی این شرکت مجوز راه‎ اندازی سینما در مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب شهرجدید عالیشهر صادر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی افزود: سینما همواره یکی از درخواست‎های شهروندان عالیشهری بود که امید است با آغاز فعالیت، زمینه استفاده شهروندان از فیلم‏‌های روز سینماهای کشور فراهم شود.

وی بیان کرد: یکی از نیازهای مهم برای جوامع شهری، ایجاد زیرساخت‌هایی برای گذران اوقات فراغت است که راه‎اندازی سینما در عالیشهر نیز در همین راستا صورت گرفته است.

مقاتلی ادامه داد: اکنون با وجود صدور مجوز سینما اکنون باید یک سری از تجهیزات سالن مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب شهر جدید عالیشهر نیز ارتقاء یابد تا زمینه برای پخش فیلم‎ در این مرکز فراهم شود که در این راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تامین تجهیزات را متعهد شده است.

وی اظهار داشت: اکنون با توجه به شرایط حاد کرونایی آغاز فعالیت سینما در عالیشهر امکان‎پذیر نبوده اما با بهبود شرایط و صدور مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فعالیت سینما در عالیشهر آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21823
کد خبر
21823