مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: این شرکت با کمک شورا و شهرداری عالیشهر عزم خود را برای گره‌گشایی از مشکلات اساسی شهروندان در سطح شهر مصمم کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، جهانبخش تل اشکی در دیدار با محمدی شهردار و اسدیان مطلق رئیس شورای اسلامی شهر جدید عالیشهر ضمن بررسی روند موضوعات مختلف شهر  بر تعامل مناسب وتأثیرگذار مجموعه شهرداری و شرکت عمران و برگزاری جلسات مستمر تاکید کرد.

وی بیان کرد: از زمان استقرار شهرداری ارتباطات بسیار خوبی بین شرکت عمران و شهرداری صورت گرفت و همیشه آمادگی کاملی جهت توسعه روابط بین دو مجموعه و تشکیل مدیریت یکپارچه شهری به عنوان مهمترین نیاز در جهت منافع شهروندان وجود دارد.

تل اشکی ادامه داد: بدون تردید با تعامل و تلاش مضاعف مدیریت شهری شاهد ارتقا و توسعه بیش از پیش شهر جدید عالیشهر خواهیم بود.

وی اظهار داشت: عالیشهر دارای رشد جمعیتی پرشتابی است که خدمات و امکانات به اندازه آن تأمین نشده و طبق قانون تمام دستگاه‌های خدمات رسان موظفند خدمات ارائه بدهند، اما تاکنون دستگاه‌های مختلف دولتی وظایف و تکالیف خود را در خصوص این شهر ایفا نکرده اند.

شهردار عالیشهر در این نشست با اشاره به مشکلات فراوان شهروندان اضافه کرد: با عزم راسخ و تصمیم گیری مدیریتی، اقدام موثری در جهت حل برخی از مشکلات مردم صورت پذیرد که امیدواریم این ظرفیت ایجاد شده بین شرکت عمران و شهرداری بتواند مردم را به آینده امیدوارتر سازد و با تعامل و اقدام موثر می توانیم مشکلات را برطرف نماییم.

محمدی گفت: بدنه دولت و دستگاه‌های دولتی می‌بایست کمک کنند تا شهر ساخته شود و دستگاه‌های خدمات رسانی که تاکنون به توسعه شهر عالیشهر کمکی نکرده اند وارد میدان شده و در رفع مشکلات شهر قدم بردارند.

وی خاطرنشان کرد: تعامل فی ما بین شرکت عمران و شهرداری توسعه همه جانبه شهر را در پی خواهد داشت.

تل اشکلی ادامه داد:  با این تعامل برنامه ریزی ها و منابع به صورت هدفمند تخصیص داده می شوند که این امر علیرغم رضایت عموم شهروندان سرعت توسعه شهر را دوچندان خواهد کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22824
کد خبر
22824