عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید امروز با حضور در شهر جدید عالیشهر از پروژه های مهم در حال احداث بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی شهر جدید عالیشهر، اطلاع از مسائل و مشکلات موجود طی بازدید یک روزه که ، اعضای هیات مدیره،معاونین، ناظران شرکت عمران و پیمانکاران نیز حضور داشتند، حسن روانفر عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه های دبستان های 12 کلاسه فاز2، مرکز جامع بهداشتی درمانی، عملیات آماده سازی فازهای 3،2،1 و4، زمین چمن ورزشی چند منظوره فاز3 وکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیدن کرد.

مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با ارائه توضیحاتی حاضران را در جریان آخرین تحولات و پیشرفت فیریکی پروژه ها قرار داد.

وی گفت : در حال حاضر پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جزو پروژه هایی است که از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است و در تلاش هستیم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسانیم.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت عمران و همکاران ایشان گفت : در حال حاضر پروژه های مهمی در شهر جدید عالیشهر در حال اجراست که با بهره برداری از آنها گام مهمی در مسیر پیشرفت برخواهد داشت که امیدواریم هرچه سریعتر با همت و تلاش هرچه بیشتر شرکت عمران شاهد اتمام و افتتاح پروژه ها باشیم.

روانفر با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های بالای شهر جدید عالیشهر و موقعیت های بسیارخوبی که در آن وجود دارد اذعان داشت: با تکمیل و اتمام پروژه ها پیش بینی می شود شاهد رشد قابل توجهی در شهر عالیشهر باشیم که این مهم جز در سایه تلاش و کوشش کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر میسر نخواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20164
کد خبر
20164