در پی نشست مسئولان شرکت عمران با مسئول مرکز بهداشت شهر جدید عالیشهر در خصوص کمک و همکاری در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا عملیات گند زدایی و ضدعفونی معابر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر پیش از این جلسه از کارکنان همکاری لازم در خصوص کمک به عملیات گند زدایی و ضدعفونی معابر سطح شهر که در حال انجام می باشد را خواستار شد و  افزود: ریشه‌کنی ویروس کرونا نیازمند عزم ملی و مشارکت عموم شهروندان است.

وی ادامه داد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و افزایش سلامت شهروندان، طرح ضد عفونی معابر و مکان‌های عمومی، اقلام بهداشتی، آموزش صوتی کارگاه های مهارت های زندگی، پیام های صوتی در خصوص پیشگیری و آگاه سازی از ویروس کرونا  و همچنین بسته آموزشی  تهیه و با هماهنگی مرکز بهداشت و دور از موازی کاری نسبت به اجرای صحیح آن اقدام گردد.

شایان ذکر است طی جلسه برگزار شده با هاشمی مسئول مرکز بهداشت شهر جدید عالیشهر مقرر شد این شرکت به صورت یک روز در میان و با همکاری حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای( مدظله العالی) و زیر نظر مرکز بهداشت نسبت به گند زدایی و ضدعفونی معابر اقدام نماید.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20383
کد خبر
20383