جلسه بررسی مسائل و مشکلات ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی مشارکتی در حال احداث توسط شرکت عمران شهر جدید عالیشهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، ظهر امروز جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت عمران و مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در محل این سازمان برگزار شد.

علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری همه جانبه مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، بر تسریع در اجرا و تجهیز دو فضای آموزشی در حال ساخت تاکید کرد و افزود: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید و کم بود فضاهای آموزشی لازم با تلاش فراوان و پیگیری‌های مجدانه‌ سعی بر آن است تا فضاهای آموزشی نوساز بیشتری در شهر جدید عالیشهر در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد و این پروژه ها هر چه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

گفتنی در پایان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با اهدائ لوح تقدیر از مدیرکل، معاونین و کارشناسان فنی و ناظران سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بر اجرای پروژه های آموزشی شهر جدید عالیشهر تشکر و قدردانی کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21477
کد خبر
21477