مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر گفت: فرصت مناسبی برای متقاضیان نیازمند مسکن به وجود آمده که با شرایط آسان تر و مناسب تر صاحب خانه شوند و متقاضیان ثبت نام شده در طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن یکی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران عالیشهر، علی مقاتلی در نشست با علیرضا مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را یک بازوی توانمند در اجرای پروژ های زیرساختی و روبنایی تلقی می کند.

وی بیان کرد: با همین اعتقاد، پروژه 67 واحدی را با مشارکت بنیاد طی تفاهم نامه انعقاد و شروع نمودیم.

مقاتلی ادامه داد: از آنجایی که مردم چشم و امیدشان به دستگاه های متولی ساخت مسکن است، می طلبد ما نیز در راستای سیاست گذاری های دولت و با هدف گذاری مناسب و با کمترین هزینه زمینه خانه دار شدن مردم فراهم نماییم.

وی اظهار کرد: از زمان ابلاغ طرح، اراضی مورد نیاز نهضت ملی مسکن تامین گردیده و شرکت عمران شهر جدید عالیشهر آمادگی کامل برای اجرای طرح را دارد.

مقاتلی افزود: فرصت مناسبی برای متقاضیان نیازمند مسکن به وجود آمده که با شرایط آسان تر و مناسب تر صاحب خانه شوند و متقاضیان ثبت نام شده در طرح اقدام ملی که در دولت سابق شروع شده بود و نهضت ملی مسکن که مراحل ثبت نام آن در حال برگزاری است یکی خواهد شد.

وی عنوان کرد: با روشن شدن جزئیات کامل طرح و با توجه به توانمندی و ظرفیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه های زیرساختی و روبنایی همکاری خوبی بین دو مجموعه در جهت منافع مردم صورت خواهد گرفت.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22136
کد خبر
22136