مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با صدور پیامی فرارسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شر کت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی طی پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره)، فرا رسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان قیام خونین 15 خرداد را به مردم شریف شهر جدید عالیشهر تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

چهاردهم خرداد ماه یادآور به سوگ نشستن ملت عزیز ایران در غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد 1342 در دفاع از ارزش‌های اسلامی است که به رهبری حضرت امام خمینی، حماسه‌ای تاریخی رقم زدند تا ارزش‌های ناب اسلام‌ محمدی ماندگار و جاودان باشد.
امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌ ، نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است‌.

یقیناً انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بزرگترین رخداد سیاسی و تاریخی است که با درایت، هوشمندی و کیاست بت شکن زمانه حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذاشته شد و امروزه روزنه امید و افقی روشن برای آزادیخواهان است.

اینجانب سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به ملت بزرگ ایران به ویژه مردم انقلابی شهر جدید عالیشهر تسلیت و تعزیت عرض می کنم و توفیق و عزت همگان را از خداوند سبحان مسالت دارم.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21655
کد خبر
21655