مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از روند پیشرفت فیزیکی پروژه مرکز جامع بهداشتی و درمانی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، ظهر امروز علی مقاتلی ضمن بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه درمانی، بیان داشت: یکی از کارهای اساسی و بزرگی که در شهر جدید عالیشهر  شروع گردیده و مراحل پایانی ساخت را سپری می نماید، اجرا و ساخت مرکز جامع بهداشتی و درمانی است که ان شاء الله با تکمیل و بهره برداری از این پروژه، خدمات شایانی در بخش درمان به شهروندان عزیز ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه شرکت عمران در تلاش برای جذب اعتبارات مورد نیاز پروژه جهت تکمیل و بهره برداری این مرکز درمانی است، گفت: با افتتاح و بهره‌برداری از این مرکز درمانی، زمینه برای افزایش ارائه خدمات درمانی به شهروندان شهر جدید عالیشهر و مناطق حومه افزایش می‌یابد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از نزدیک تمامی بخش های مرکز درمانی را بازدید و با پیمانکار، مشاور و عوامل اجرایی این پروژه ها گفت و گو و راهکارهای لازم جهت تکمیل و بهره برداری از این پروژه را بیان نمود.
گفتنی است در این بازدید محمدی باغملایی معاون فنی و اجرایی و کرامی ناظر پروژه درمانی شرکت عمران، مدیرعامل را همراهی نمودند.
لازم به ذکر است مرکز جامع بهداشتی و درمانی شهر جدید عالیشهر در زمینی به مساحت 8 هزار و چهارصد متر مربع و با زیر بنای 3 هزار و هفتصد متر مربع شامل بخش های اورژانس، بخش جراحی، درمانگاه، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه و … در مراحل پایانی اجرا می باشد.
لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21591
کد خبر
21591