مسابقات مدارس فوتبال جام سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در رده سنی نونهالان با حضور سه مدرسه فوتبال در زمین چمن پرورش شهر جدید عالیشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مسابقات مدارس فوتبال جام سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در رده سنی 10 سال با شرکت سه مدرسه فوتبال در قالب ۵ تیم از ساعت ۱۴ مورخ در چمن زمین مصنوعی پرورش فاز سه با حضور مقاتلی مدیرعامل و مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران و اسدیان مطلق رئیس و دیگر عضو  شورای اسلامی شهر جدید عالیشهر و سرپرستان تیم ها و جمعی از خانواه های ورزشکاران با سوت سر داور مسابقه محمد علی زحمتکشان جبری با دیدار دو تیم استقلال الف و ب آغاز شد،که در پایان تیم استقلال الف با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید.

در بازی دوم تیم های سپاهان الف با تیم سپاهان ب روبروی هم قرار گرفتند که در خاتمه تیم سپاهان الف موفق شد با برتری ۲ بر صفر پیروز میدان گردد.

در دنباله مسابقات تیم استقلال الف و ب از گردونه مسابقات خارج شده و در نتیجه دو تیم سپاهان الف و سپاهان ب و تیم سهند ادامه بازی دادند.

در ادامه بازیها و در بازی سوم تیم سپاهان الف مقابل تیم سهند پا به میدان گذاشت، که در پایان بازی تیم سپاهان الف موفق شد تیم سهند را با نتبجه ۳ بر ۲  شکست دهد و به فینال مسابقات راه پیدا کند.

در بازی چهارم تیم سهند به مصاف تیم سپاهان ب رفت که توانست با نتیچه پر گل ۵ بر ۱ پیروز میدان گردد و راهی فینال مسابقات شود.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22523
کد خبر
22523