عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: نشست بررسی وضعیت مکان‌یابی تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر جدید در حضور  هیات مدیره شرکت عمران و همچنین نمایندگانی از دستگاه‌های ذیربط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، آرش ابنی در تشریح این خبر اظهار داشت: در بازدید صورت گرفته از محل جانمایی شده برای احداث تصفیه خانه با بررسی‌های انجام شده مکان انتخابی از استانداردهای لازم برخوردار نبود و از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رد شد.

وی بیان کرد: در این راستا طی بازدید صورت گرفته مقرر شده مکان های پیشنهادی جدید برای احداث تصفیه خانه جانمایی و در صورت تایید نهایی نسبت به آغاز عملیات اجرایی آن اقدام گردد.

ابنی اظهار داشت: احداث شبکه فاضلاب در شهر جدید عالیشهر همواره یکی از اولویت‌های شرکت عمران است که در این راستا تاکنون اقدامات موثری از جمله فاز مطالعاتی آن اجرایی شده است.

گفتنی است در بازدید از محل های پیشنهادی جدید برای احداث شبکه فاضلاب عالیشهر عضو هیات مدیره، معاون مسکن و شهرسازی و کارشناس تاسیسات شهری شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، عضو هیات مدیره و معاونت فاضلاب شهری، مدیر دفتر فنی و سایر مدیران شرکت آبفای استان و مشاور طرح حضور داشتند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21635
کد خبر
21635