صبح امروز نشست هم اندیشی در خصوص تامین مسکن مددجویان اداره کل بهزیستی و ارائه خدمات مشاوره به شهروندان در دفتر مدیر عامل شرکت عمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران در این نشست گفت: این شرکت آماده است تا با برنامه ریزی و طراحی ساز و کاری مناسب، زمین جهت احداث مسکن افراد نیازمند شهر بوشهر و عالیشهر را تامین نماید.

علی مقاتلی اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از نیازمندان واقعی مسکن توان تامین آورده خود را در طرح اقدام ملی مسکن را ندارند شرکت عمران شهر جدید عالیشهر مهیای تامین مسکن این افراد است‌.

وی بیان کرد: با بیان اینکه یکی از مشکلات مددجویان و معلولان زیرپوشش بهزیستی داشتن مسکن مناسب است، شرکت عمران شهرجدید عالیشهر پیشنهاد حل مشکل اقشار فوق را به شورای مسکن استان بوشهر ارائه کرده تا متقاضیان مورد نظر با حداقل آورده و با واگذاری زمین از اراضی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به صورت اجاره ۹۹ ساله برای احداث مسکن اقدام کنند.

مقاتلی ادامه داد: با موافقت صورت گرفته مقرر شد که هفته ای یکبار مشاوراز بهزیستی با هزینه مناسب و با همکاری شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در سراهای محله به مشاوره خانواده و تحصیلی بپردازد و متقاضیان مشاوره می توانند جهت هماهنگی به دفتر توسعه اجتماعی شرکت مراجعه کنند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21364
کد خبر
21364