در راستای گسترش همکاری ها و برنامه های آموزشی ، نشست مشترکی بین مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و دراهکی مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی در این نشست گفت: این شرکت بر اساس اهداف فرهنگی و اجتماعی و همچنین توانمند نمودن خانواده ها علی الخصوص بانوان برآن است تا همانند گذشته ارتباطات و همکاری خود را با فنی و حرفه ای بیش از پیش قوی نموده و بتواند در راستای گسترش مهارت آموزی و توانمند سازی خانواده ها در شهر جدید عالیشهر گام مثبتی برداشته باشد.
وی با اشاره به گروه های هدف مختلف برخوردار از آموزش های مهارتی در شهر جدید عالیشهر، گفت: فرهنگ سازی و آموزش در جهت توانمند سازی و اشتغال زایی خانواده ها که از برنامه های فرهنگی و اجتماعی است که ما به دنبال آن هستیم، بر همین اساس طی دو سال اخیر اقدامات موثری با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان برگزار نموده ایم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر آمادگی این شرکت را جهت احداث مرکز فنی و حرفه ای اعلام کرد و پیشنهاد ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شهر جدید عالیشهر با انعقاد تفاهم نامه ای فی مابین دو دستگاه را داد و یکی از موارد مهم در این برهه زمانی را توانمندسازی و تولید اشتغال دانست و گفت: شهر جدید عالیشهر پتانسیل بسیار مناسبی برای تربیت نیروی انسانی ماهر دارد، تا با تکیه بر گسترش آموزش های مهارتی و اشتغال زایی و باتوجه به موقعیت قرارگیری آن در منطقه نیازمند ساخت مرکزی مستقل می باشد و می توان با تعامل دوطرفه و ایجاد کارهای مشترک نسبت به گسترش و توسعه این مهم اقدامات مفیدی را انجام داد.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان نیز با استقبال از گسترش همکاری ها، گفت: در راستای همکاری ها و پیگیری های شرکت عمران ما برنامه منسجم تری برای شهر جدید عالیشهر در نظر خواهیم گرفت.
دراهکی کمبود نیروی انسانی را از مشکلات فنی و حرفه ای دانست و افزود: فنی و حرفه ای تمام تلاش خود را خواهد کرد تا منسجم تر از پیش آموزش ها را دنبال نماید و شهر جدید عالیشهر را در اولویت قرار خواهد داد.
وی پیشنهاد احداث مرکز فنی و حرفه ای در شهر جدید عالیشهر را مثبت دانست و اظهار امیدواری کرد: با دریافت مجوز های لازم و انعقاد تفاهم نامه احداث مرکز مستقل در شهر جدید عالیشهر را با همکاری دو طرف شروع خواهیم نمود.
گفتنی است در پایان این نشست مدیرکل فنی و حرفه ای و معاون اداری و پشتیبانی این اداره کل با همراهی مدیرعامل، عضو هیات مدیره و مشاور رهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی بانوان و کارگاه های در حال اجرا دیدن کردند..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19758
کد خبر
19758