نشست مشترک مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران با شهردار و معاونین شهرداری جهت بررسی مسایل مهم شهری در دفتر مدیرعامل شرکت عمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، شهردار عالیشهر در این نشست با اشاره به مشکلات فراوان شهروندان اظهار داشت: با عزم راسخ و تصمیم گیری مدیریتی، اقدام موثری در جهت حل برخی از مشکلات مردم صورت پذیرد که امیدواریم این ظرفیت ایجاد شده بتواند مردم را به آینده امیدوارتر سازد.

محمدی افزود: طی بازدید های انجام شده در روزهای گذشته با مشکلات مهم و اساسی از جمله سایت پسماند، دفع آبهای سطحی و روان آب ها، اجرای شبکه آب و گاز قبل از اتمام آماده سازی، بررسی بازنگری طرح جامع برخورد داشتیم که در تمامی موارد با تعامل و اقدام موثر می توانیم مشکلات را برطرف نماییم.

مدیرعامل شرکت عمران با اشاره به مشکلات انباشت شده از قبل گفت: ما برخود تکلیف میدانیم که مواردی که مربوط به امور شهری است و شهروندان را با مشکل مواجه نموده با جدیت پیگیری نماییم.

مقاتلی اضافه کرد: تلاش می کنیم با تعامل با دستگاه های خدمات رسان شهر و استفاده از ظرفیت های قانونی شرکت عمران در کنار شهرداری و شورا مشکلات موجود را از میان برداریم و شاهد ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باشیم.

وی افزود: بازنگری طرح جامع و دفع روان آبها و مسیل ها از طریق مشاوران مربوطه در حال انجام است که با تصویب آن ها اقدام موثر صورت می گیرد و از طرفی بخشی از اقدامات باید از طریق مسئولان استانی پیگیری گردد که به صورت حضوری و اقدامات اداری صورت گرفته است.

مقاتلی بیان داشت: با تمام محدودیت های شرکت عمران سعی بر آن داشته ایم که زیر ساخت ها و آماده سازی ها متناسب با واگذاری ها انجام شود و با اجرای آماده سازی اجرای شبکه آب توسط شرکت عمران و شبکه گاز رسانی توسط شرکت گاز به صورت همزمان اقدام شود تا کمترین آسیب دیدگی در معابر شهری داشته باشیم.

وی با اشاره به پیشرفت 70 درصدی مطالعات فاضلاب و اجرای شبکه همزمان با اجرای عملیات آماده سازی افزود: تا زمانی که مطالعات شبکه فاضلاب به پایان نرسد امکان اجرای آن به صورت همزمان با عملیات آماده سازی میسر نیست و پس از تصویب مطالعات طرح توسط مراجع ذی صلاح نسبت به اجرای شبکه اقدام می گردد.

گفتنی در این نشست هر دو مجموعه بر ادامه روند تعامل و تقسیم برخی کارها جهت تسریع در اجرا تاکید داشتند و مقرر شد برخی از مشکلات شهری طی روز های آینده با حضور مسولان شرکت عمران و شهرداری به صورت میدانی بررسی و تصمیمات موثری صورت پذیرد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22329
کد خبر
22329