نشست هم اندیشی جهت ساخت و تأمین واحد مسکونی پرسنل نیروگاه اتمی بوشهر در طرح اقدام ملی در شهر جدید عالیشهر با حضور مدیرعامل، هیات مدیره و معاونین شرکت عمران و نصوری مجری طرح احداث واحدهای ۲و۳ نیروگاه اتمی و بنازاده رئیس نیروگاه و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر و هیات همراه در دفتر مدیرعامل شرکت عمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، به منظور آشنایی و معرفی شهر جدید عالیشهر و همچنین تامین مسکن پرسنل نیروگاه اتمی و  پیرو انعقاد تفاهم نامه فی مابین وزارت راه و شهرسازی و سازمان انرژی اتمی ایران صبح امروز نشست هم اندیشی برگزار و بازدیدی از تمامی پروژه‌های در حال بهره برداری و احداث صورت گرفت.

علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در ادامه این جلسه بر اهمیت اسکان نیروهای شاغل در نیروگاه اتمی و مساعدت و همکاری طرفین در خانه دار شدن کارمندان فاقد مسکن تاکید کرد.

وی افزود: از همه ظرفیت‌های طرح اقدام ملی مسکن و سایر روشهای قانونی برای اسکان و حل مشکل مسکن کارکنان این نیروگاه استفاده خواهیم نمود.

مقاتلی ادامه داد: با انعقاد تفاهم‌نامه فی ما بین علاوه بر اجرای تعهدات قبلی نیروگاه اتمی، طرح اسکان و ساخت مسکن و شرایط حضور بیشتر پرسنل این نیروگاه اجرایی خواهد شد و شرکت عمران آمادگی جهت تامین زمین مورد نیاز در راستای طرح اقدام ملی مسکن را دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: با همکاری دوسویه و دیدگاه های مثبت هر دو طرف از ظرفیت نیروگاه اتمی بوشهر در توسعه و ایجاد فضاهای روبنایی در شهر جدید عالیشهر استفاده خواهیم  کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21163
کد خبر
21163