به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با پیگیری های مستمر شرکت عمران شهر جدید عالیشهر جهت  حل مشکلات ریشه ای شهر با تعامل و همکاری با سایر ارگان های اجرایی استان جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل و مسئولین شرکت عمران و مدیر عامل آب و فاضلاب استان تشکیل شد.

در این نشست در خصوص چگونگی همکاری شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و آب و فاضلاب استان بوشهر در اجرای شبکه فاضلاب شهر جدید عالیشهر بحث و گفت و گو شد ومدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به نکات مثبت این پروژه اشاره و بیان کرد: چنانچه فاضلاب شهری اجرایی گردد، قدم مهمی در راستای حل یکی از مشکلات اساسی شهروندان برداشته شده است.

مقاتلی گفت: برای حل این مشکل آماده تعامل و همکاری همه جانبه هستیم تا با اراده ای قوی، رفاه و آسایش را به شهروندان هدیه نماییم.

حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در این راستا فرایند انعقاد قرار داد با مشاور در حال اجرا می باشد و با توجه به اینکه هزینه های اجرایی این پروژه از توان استانی ما خارج می باشد در صدد هستیم تا از توان ملی نیز استفاده نماییم.

گفتنی است در پایان مقرر شد شرکت آب و فاضلاب استان نسبت به بروز رسانی مطالعات فاز اول و همچنین نسبت به تعیین محل تصفیه خانه و تکمیل مطالعات فاز دوم و برآورد کل پروژه اقدام نماید و در همین راستا تفاهم نامه ای جهت همکاری و تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز پروژه فی مابین شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با آب و فاضلاب استان متعقد گردد و تامبن اعتبار از محل منابع ملی صورت پذیرد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20457
کد خبر
20457