سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید کشور گفت: هسته اولیه تشکیل شهر جدید نایبند با اجرای طرح  نهضت ملی مسکن کلید می‌خورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علیرضا جعفری در نشست بررسی وضعیت شهرجدید نایبند شهرستان عسلویه با حضور اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید و همچنین اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و مجری شهر جدید نایبند اظهار کرد: سفر به شهرستان عسلویه فرصتی بود تا آخرین وضعیت شهر جدید نایبند و چالش‌های فراروی احداث آن مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

وی بیان کرد: توجه ویژه   به راهبردهای توسعه، نگاه کلان به شهر جدید نایبند و بازنگری مجدد و کلی در فرآیندهای اجرایی با توجه به مشکلات موجود با شهرهای مجاور و اتفاقاتی که در منطقه عسلویه رخ داده  با لحاظ دغدغه های عمومی مردم منطقه مجددا می بایست به شکل ویژه توسط هیئت مدیره پیگیری و مورد مطالعه قرار گیرد.

جعفری ادامه داد: همچنین باید در اسرع وقت نسبت به تکمیل مطالعات مرتبط  با موضوع‌های شهر جدید نایبند اقدام شود.

وی گفت: در این راستا باید پیشنهادات و راهبردهای اجرایی جدیدی برای بررسی و تصمیم‌گیری نهایی پیرامون شهر جدیاپد نایبند ارائه شود.

جعفری گفت: مشخص کردن اهداف ایجاد شهر و تعیین پیشانی ورودی شهر جهت معرفی دقیق تر شهر در تعامل کاملا نزدیک با مردم  منطقه و با هدف رفع نگرانیهای احتمالی آنها باید به صورت مطلوبی محقق شود.

وی گفت:  در فرایندهای احداث شهر نایبند ضمن رعایت قوانین و مصوبات بالا دستی و مصالح ملی و منطقه ای باید از هرگونه اقدامی که  منجر به افزایش نگرانی مردم و یا سو استفاده عده ای خاص می شود، جلوگیری  شود.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22643
کد خبر
22643