عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از آغاز عملیات اجرایی دو پروژه کانال زیر گذر روان آبها و سیلاب های فصلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، آرش ابنی با اشاره به لزوم پرداختن به افزایش ارتقای کیفت زندگی و ساماندهی روان آبها و سیلاب های فصلی در سطح شهر و لزوم کنترل و مدیریت بحران و اجرای پروژه های پدافند غیرعامل اظهار کرد: با توجه بروز برخی مشکلات در هنگام بارندگی های شدید در محل خروجی های غربی شهر، همزمان مطالعات روان آبها و سیلاب های خروجی سمت غرب و اجرای ساماندهی مسیل های طبیعی موجود در سطح شهر در دستور کار شرکت عمران  قرار گرفته است.

وی افزود: از مجموع مسیل ها یک پروژه قبلا در امتداد بلوار خلیج فارس اجرا شده و در حال بهره برداری است و دو مسیل کانال زیرگذر بلوار دانشجو و گذر شمالی فاز 6 هم اکنون در حال اجرا می باشد.

ابنی در خصوص این دو پروژه بیان کرد: اجرای پروژه های کانال زیرگذر بلوار دانشجو و گذر شمالی فاز 6 با اعتباری بالغ بر 127 میلیار ریال، که هر کدام به ترتیب به طول 1144 و 1400متر و به مدت12 و 6 ماه طراحی و درحال اجرا می باشد.

وی گفت: با احداث کانال های اصلی مذکور، سیلاب ها و روان آبهای بالا دست شهر بدون بروز هیچ مشکلی از سطح شهر عبور و از سمت غرب خارج خواهند شد.

وی ضمن عذرخواهی از ایجاد اختلال به وجود آمده افزود: از آنجایی که بلوار دانشجو جزو مراکز پرتردد شهر محسوب می گردد و انجام این عملیات برای شهروندان ایجاد مزاحمت خواهد نمود از صبر و شکیبایی شهروندان تشکر و انتظار می رود شهروندان نیز در طول اجرای پروژه همکاری لازم را با عوامل اجرایی داشته باشند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22010
کد خبر
22010