مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در پیامی، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکان دولت به‌ ویژه کارکنان شرکت عمران عالیشهر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، به مناسبت هفته دولت و روز کارمند، علی مقاتلی با صدور پیامی هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای دولت؛ شهیدان رجایی و باهنر را تبریک گفت.
در متن پیام چنین آمده است:
هفته نخست شهریورماه، به پاس تلاش مجاهدانه شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر خدمت صادقانه عالی ترین درجه انسانیت را به تصویر کشیدند، به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه به عنوان قدر مشترک خدمتگزاری در میان دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه کارمندان دستگاه ها عینیت یافته است تا درجه والای خدمت شایسته به ملت را به منصه ظهور رساند.
هفته دولت به ویژه چهارم شهریور که به عنوان “روز کارمند” نامگذاری شده فرصت مطلوبی برای تقدیر و تشکر از کارکنان تلاشگر، صادق و گرانقدری است که همواره برای ارتقای شاخص های توسعه ای کشور در بخش های مختلف فعالیت دارند.
بدون شک اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در دولت مرهون زحمات و تلاش صادقانه بزرگ مردان و زنانی است که در نقاط مختلف میهن پهناور اسلامی به خدمت مشغولند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به مدیران، مسئولان و کارمندان دستگاه های مختلف به ویژه شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این عزیزان را در ارایه خدمات شایسته به کشور و مردم آگاه و شریف شهر جدید عالیشهر از درگاه ایزد منان خواستارم.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19776
کد خبر
19776