در پی شهادت سردار رشید سپاه قدس، مجموعه کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر پیام تسلیت منتشر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر،در پی شهادت سردار رشید سپاه قدس، مجموعه کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر پیام تسلیت منتشر کردند.

 متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (۲۳ احزاب)

پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ امام حسین (ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت آقا سید الشهداء(ع) در ملکوت اعلی ماوی گزید و از روزی الهی بهره مند گردید.

شهادت بزرگمردی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی، سردار رشید سپاه اسلام و یاور مظلومان جهان که بدست دشمنان و کینه توزی سردمداران جنایتکار، امریکا نسبت به ایران اسلامی به مقام رفیع شهادت نائل آمد، نشانه بارزی از عمق دشمنی و کینه توزی آمریکائیان نسبت به اسلام و ایران است.

مجموعه کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر شهادت سردار سرافراز اسلام را خدمت فرمانده معزز کل قوا مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت غیور و شجاع ایران، همرزمان و دوستداران شهید عزیز و خانواده محترم ایشان و شهروندان فهیم شهر جدید عالیشهر تبریک و تسلیت عرض می نماییم و برای تمامی دوست داران ایشان صبر و شکیبایی از خداوند متعال آرزومندیم.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20105
کد خبر
20105