مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: پیشرفت فیزیکی مرکز جامع بهداشتی و درمانی شهرجدید عالیشهر به ۸۵ درصد رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی روز دوشنیه در تشریح این خبر افزود: تاکنون ۱۴۰ میلیارد ریال برای احداث  مرکز جامع بهداشتی و درمانی  عالیشهر هزینه شده که برای اتمام آن باید ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار تامین شود.

وی بیان کرد: این اعتبار به صورت مشارکتی از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان، منابع استانی و شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تامین خواهد شد که در ارتقا خدمات بهداشت و درمان عالیهشر نقش شایانی ایفا میکند.

مقاتلی افزود: احداث مرکز جامع بهداشتی و درمانی از آرزوهای دیرینه شهروندان عالیشهری است که با اهتمام ایجاد شده از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور و مدیریت ارشد استان در نیمه نخست امسال مورد بهره‏برداری قرار می‏گیرد.

وی یادآور شد: با احداث این مرکز جامع بهداشتی و درمانی ۶۰ هزار نفر از خدمات این مرکز بهره مند می‌شوند به همین دلیل تلاش می‌شود این مرکز به زودی آماده بهره‌برداری گردد.

مقاتلی اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی افتتاح این مرکز درمانی خدمتی بزرگ در راستای بهبود وضعیت مقابله با کرونا شهر جدید عالیشهر و مناطق حومه است.

وی افزود: در کنار این پروژه ارزشمند پروژه‌های دیگری نیز در بخش‏های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و فضای سبز عالیشهر در دست اجرا است که افتتاح آنها گامی بلند در جهت افزایش سطح رفاه شهروندان است.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21525
کد خبر
21525