در نشست مشترک مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، پیرامون همکاری مشترک و افزایش سطح فعالیت‌ها تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: منافع ما در رضایت شهروندان است و احساس تعلق خاطر و امیدواری برای مردم هدف اصلی ماست. مقاتلی افزود : از آنجایی که در سال های گذشته شرکت های عمران بیشتر به احداث فضاهای کالبدی توجه می شد اما در پنج سال گذشته تا کنون مباحث فرهنگی و اجتماعی و احداث فضای مناسب در دستور کار شرکت های عمران شهرهای جدید قرار گرفته و در این خصوص شاهد اتفاقات مهم و تاثیر گذاری چون احداث مجتمع فرهنگی و هنری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر جدید عالیشهر بودیم.

وی با اشاره به آیین افتتاح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته چهارم خرداد ماه،ادامه داد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر جدید عالیشهر اولین مرکز در شهرهای جدید کشور است و می توان آن را یکی از مهم‌ترین نهادهای تأثیرگذار در افزایش کیفیت زندگی شهری قلمداد کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر ضمن تقدیر از مجموعه شرکت عمران در احداث این بنا گفت: هر قدمی که برای کودکان و نوجوانان برداشته می شود خشتی برای آخرت و آیینه روشنی برای کودکان و نوجوانانی است که آینده سازان کشور خواهند بود.

رسولی ادامه داد: با توجه به رسالت خطیر کانون در شکل‌دهی به شخصیت کودکان و نوجوانان و توسعه فرهنگ،کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان آینده کشور را تضمین می کند و اگر می خواهیم این راه ادامه دار و ایمن باشد باید زیر ساخت های فرهنگی وجود داشته باشد.

وی افزود: هرجا که کانون بتواند نقش هرچند کوچک در توسعه فرهنگی ایفا نماید همراهی و همفکری خواهیم نمود و از هیچ کوششی فروگذاری نخواهیم کرد.

گفتنی است در ادامه این نشست از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جدید عالیشهر بازدید شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20633
کد خبر
20633