مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: کلیه اقدامات مربوط به مسکن مهر عالیشهر غیرحضوری و از طریق سامانه خدمات الکترونیک مسکن مهر شهرهای جدید انجام می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی افزود: در راستای کاهش مراجعات مالکان مسکن مهر شهر جدید عالیشهر و به منظور پیشگیری و جلوگبری از گسترش شیوع و ابتلای بیماری کرونا و لزوم رعایت همه جانبه بهداشت عمومی جهت مقابله با بیماری مزبور و مصون بودن کارکنان و ارباب رجوعان، خدمات مربوط به مسکن مهر عالیشهر از طریق سامانه هوشمند الکترونیک مسکن مهر شهرهای جدید دریافت می شود.

وی اظهار داشت: با رونمایی از سامانه خدمات الکترونیک مسکن مهر شهرهای جدید با حضور حبیب الله طاهرخانى معاون وزیر راه و شهرسازى و مدیرعامل شرکت عمران شهرهاى جدید زین پس ارایه خدمات به شکل الکترونیکی از طریق  سامانه هوشمند به آدرس  https://emehr.ntdc.ir  قابل درسترسی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در ادامه افزود: این سامانه با این هدف راه اندازی گردیده تا مراجعات حضوری مردم به شرکت عمران به حداقل ممکن کاهش یابد.

مقاتلی اذعان داشت: با توجه به اینکه عمده مراجعات به شرکت عمران، در خصوص مسکن مهر از سوی افرادی است که می خواهند صدور کارت اقساط نمایند، یا از بدهی واحد خود کسب اطلاع کنند، یا درخواست و پیگیری نقل و انتقال واحد و ثبت درخواست و پیگیری خرید عرصه داشته باشند، این سامانه راه اندازی گردیده و تمامی موارد از این طریق انجام می گردد و نیاز به صورت حضوری نمی باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20816
کد خبر
20816