شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با همکاری حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای (مدظله العالی) پنج هزار ماسک تولید و به مناسبت نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عج)  در بین خانواده های کم درآمد توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: این تعداد ماسک در شرایط بهداشتی و در کارگاه شهید ابراهیم هادی شهر جدید عالیشهر تولید و به صورت رایگان و با همکاری حوزه مقاومت بسیج بین شهروندان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه شکست ویروس کرونا نیازمند مشارکت همه مردم است گفت: در این شرایط سخت همه باید برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا سهیم باشند و به همین منظور مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پنج هزار ماسک از سوی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تامین شده است.

مقاتلی با تاکید بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی توسط مردم و همچنین لزوم بر ماندن در خانه تا قطع کامل زنجیره انتقال، اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا، اقداماتی از جمله گندزدایی معابر، تولید برنامه های آموزشی و همچنین پشتیبانی از گروه های مردمی و بسیج از جمله اقداماتی است که در دستور کار این شرکت قرار گرفته و تا کنون در حال اجرا می باشد.

 

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20442
کد خبر
20442