مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار که برای تکمیل پروژه مشارکتی مجموعه ورزشی زمین چمن مصنوعی شهر جدید سیراف در شهرستان عسلویه تصویب شده است خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی افزود:‌ در پی برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان عسلویه با هدف توزیع اعتبارات عمرانی که به ریاست یوسفی، فرماندار شهرستان عسلویه برگزار شد، با مبلغ یک میلیارد تومان برای تکمیل مجموعه ورزشی زمین چمن مصنوعی شهر جدید سیراف موافقت نمودند.

وی با بیان اینکه با احتساب اعتبار منظور شده برای شهر جدید عالیشهر از محل تملک دارایی سرمایه ای مشارکتی با استان کل اعتبار تصویب شده برای شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به 67/5 میلیارد ریال افزایش یافت تصریح کرد: این پروژه به صورت مشارکتی با استان در حال ساخت می باشد و با تخصیص این اعتبار به پروژه مذکور در کنار تأمین اعتبار از محل منابع داخلی شرکت، عملیات اجرایی آن سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بیان کرد: طرح احداث ورزشگاه زمین چمن مصنوعی شهر جدید سیراف که حدود 70 در صد پیشرفت فیزیکی دارد در بهمن ماه 97 کلنگ زنی شده و امید است تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: درحال حاضر پروژه آماده سازی بخشی از معابر فاز2 و 3 پروژه مطالعاتی در شهر جدید سیراف از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در دست اجرا می باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20697
کد خبر
20697