معاون فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از اجرای پنج پروژه عمرانی در حوزه سنگ فرش و بهسازی معابر با برآورد اولیه بیش از 61 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، حسین محمدی باغملایی اظهار کرد: بهبود وضع سنگ فرش معابر همواره یکی از دغدغه‌های شهروندان و شرکت عمران بوده است؛ بنابراین پنج پروژه در این بخش با مجموع اعتبار بیش از 61 میلیارد ریال برآورد شد که پس از تکمیل فرآیند قانونی مناقصات، عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

وی افزود: آگهی‌ مناقصه برای شناسایی پیمانکاران در نوبت اول و دوم انجام شده و تا پایان تیرماه فرایند انتخاب به پایان می رسد.

معاون فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به تشریح این پروژه‌ها پرداخت و گفت: این پروژه‌ها شامل پروژه سنگ فرش قسمتی از پیاده روهای فاز 2 با برآورد 11 میلیارد ریال و انجام همین عملیات در بخش‌هایی از معابر فاز 3 با برآورد 8 میلیارد ریال است.

وی افزود: سنگ فرش قسمتی از پیاده روهای فاز 1 با برآورد 9 میلیارد ریال و پروژه سنگ فرش قسمتی از پیاده روهای فاز 4 با برآورد اولیه بالغ بر 18 میلیارد ریال و نیز اجرای سنگ فرش بخشی از معابرسایت A واقع در فاز 2 با برآورد 15 میلیارد از دیگر پروژه های آماده اجراست.

محمدی باغملایی با بیان اینکه رویکرد شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در سال 1400 حرکت در مسیر توسعه است، افزود: ارائه خدمات عمرانی در بخش هایی که پیش از این به دلایلی انجام نشده بود، که بخش عمده‌ای از محلات شهر جدید عالیشهر در این پروژه‌ها پیش بینی شده است.

وی ابراز امیدواری کرد در سال 1400 سرانه خدمات عمرانی شهر جدید عالیشهر بیش از پیش افزایش یابد که بتوان رضایت بیشتر شهروندان را جلب کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21651
کد خبر
21651