مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر درباره وضعیت ثبت نام نهضت ملی تولید مسکن شهرهای بوشهر و عالیشهر که شهر جدید عالیشهر متولی تامین آن است گفت: تاکنون هفت هزار و ۸۰۰ نفر در شهر بوشهر و عالیشهر در قالب نهضت ملی تولید مسکن ثبت نام کردند که اطلاعات ۹۰۰ نفر از آنان به صورت کامل بارگذاری شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی روز شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی نهضت ملی تولید مسکن در عالیشهر افزود: متقاضیانی که اقدام به ثبت نام کردند باید نسبت به بارگذاری اطلاعات شناسنامه ای خود و همسر در سامانه مذکور اقدام کنند تا امکان بررسی و پالایش افراد سریعتر انجام شود.

وی درباره ۶۷ واحد مسکونی بنیاد مسکن گفت: این واحدهای مسکونی در زمینی به مساحت پنج هزار و ۳۱۰ مترمربع در هفت بلوک با همت بنیاد مسکن احداث می‌شود.

مقاتلی اضافه کرد: براساس توافقی که با بنیاد مسکن استان بوشهر انجام شده حدود ۱۷۰ واحد مسکونی دیگر که نقشه و مشخصات آن آماده است، آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده در کنار آغاز عملیات اجرایی واحدهای مسکونی تاسیسات زیربنایی و روبنایی واحدهای مسکونی نیز انجام تا مشکلات کمتری در زمینه زیرساخت‌ها متوجه مردم شود.

مقاتلی بیان کرد: در صورتی که تعداد متقاضیان بیش از ظرفیت تعیین شده باشد زمین مورد نیاز فراهم خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22344
کد خبر
22344